Token Ekonomisi

Her şey büyümeyle ilgili
Her ticaretin, pazarlama girişimleri ve merkezi olmayan borsalarda Puli Ekosisteminin daha da geliştirilmesi için ödenmesi gereken küçük bir ücreti vardır. Bu girişimler, PULI'nin geliştirdiği Oyna-Kazan oyunları gibi Puli Ekosistemi için planları daha da geliştirmek ve inşa etmek için değerli teknoloji ve pazarlama ortaklarına ulaşmasını sağlar.
Pazarlama fonlarının uzun vadeli depolanması, multi-sig protokolü ile güvence altına alınır. Bunun anlamı, stratejik rezervlerimizin tek bir ekip üyesi tarafından kontrol edilmediğidir. En küçük tutarların bile cüzdandan çıkabilmesi için multisig'de imza sahibi olanlardan en az 2'sinin işlemi imzalaması gerekir. Bu, pazarlama fonlarının gerçekten Puli Ekosistemini geliştirmek için kullanılmasını sağlar.
Pazarlama Multisig Cüzdanı: 0xc569C21b0862B112Ed69bA9d2C6e9Ed86A036f9C
Hazine fonları esas olarak iki şey için kullanılır:
İlk olarak, Puli Ekosisteminin sürekli gelişimi için kullanılır; bu, geliştiricilerin işe alınmasını, ortaklıkların kolaylaştırılmasını ve projeye katkıda bulunanların tazmin edilmesini içerir.
İkincisi, Puli Ekosisteminin hızlı takip edilen büyümesini ve benimsenmesini sağlamak için kullanılır. Buna agresif bir pazarlama kampanyası, CEX listeleri için ödeme yapma, reklamlar için ödeme yapma, influencer ve işçileri işe alma ve hayır kurumu bağışları dahildir.
Tüm alım ve satımlardaki pazarlama vergisi aşağıdaki gibidir:
Alımlar: %10 (%1 likidite havuzunun sürdürülmesi için ve %9 geliştirme ve pazarlama için)
Satışlar: %10 (likidite havuzunun sürdürülmesi için %1 ve geliştirme ve pazarlama için %9)
Transferler: Transferlerde vergi yoktur.