PULI'nin liderleri kimlerdir ?

Zamana meydan okuyan sağlam bir ekip
Puli, Christopher Johnson, Ph.D, Timothy Ojin, Mishaa Love ve Shane Cook. tarafından yönetilen bir BSC tokenıdır. BSC ekosistemi ve en önemisi sahipleri için yeni oyna-kazan oyunları geliştiriyorlar.
BSC ekosisteminde inanılmaz bir liderlik, pazarlama ve geliştirme ekibi tarafından yönetilen Puli, tokena fayda ve kullanım kazandırarak tüm meme tokenlarının üzerinde durmayı hedefliyor. Tokenın Puli ruhuna uygun olarak ver topluluk geri bildirimlerine dayalı olarak, bu çaba dünya çapındaki hayvan barınaklarını ve sığınakları desteklemek için hayırsever bir yönü içerecektir.
Ekip ayrıca Oyun Geliştiricisi, NFT ve 3D Tasarımcısı, Marka Yöneticisi ve Pazarlama Yöneticisinden oluşan muazzam bir destek ekibinin yanı sıra tüm sosyal medya platformlarında muazzam bir yönetici ve moderatör grubu tarafından yönetilmektedir.
Son olarak Puli, Dr. Johnson'ın şirketi Lightspeed Crypto Services, LLC tarafından yönetilmektedir. Bu şirket, işletmeler arası etkileşimleri yürütmek ve token sahipleri için maksimum kaynak ve büyüme fırsatı sağlamak amacıyla kuruldu. Ek olarak, token eksiksiz bir oyun stüdyosu tarafından desteklenir: Studio Muse.
Resmi email: [email protected]
Resmi website: https://pulitoken.net