PULI'nin en büyük başarılarından bazıları nelerdir?

Pokemon Go'da Pokemon yakalamak gibi mavi onay işaretleri toplamak - Hepsini almalıyım!
Topluluk tokenın ve destekleyeceği oyunların itici gücüdür. Topluluk olmadan, Puli başarılı olamazdı. Puli liderleri, topluluğun şimdiye kadar yaptığı tüm katkılar ve BSC ticaretinin zirvelerinde ve vadilerinde sağlam destekçileri oldukları için özellikle minnettar.
Puli ayrıca dolaşım arzının CoinGecko, Nomics, LiveCoinWatch, CoinPaparika, CoinDataFlow, CoinRank, CoinRanking, CoinRodex, CoinChecko, Mobula, TokenInsight ve CoinMarketCap gibi 12 sitede doğrulanması, çok sayıda dikkate değer başarı elde etti. Doğrulanmış bir dolaşım arzı, bir mali denetime eşdeğerdir ve yüksek sıralama, hızlı fiyatlandırma ve her yerde trend olmasını sağlar.
Puli ayrıca CoinScope, InterFi Network ve Certik tarafından denetlenmektedir. Tüm ekip üyeleri KYC kontrollerini geçti ve birkaç AMA'da tüm Puli topluluğuna şeffaflık yaptı.
Puli, dahil olmak üzere bir dizi hizmet tarafından beyaz listeye alınmıştır: EverSwap, Flooz, Bogged Finance, Trust Wallet, 1Inch ve CoinMerge.
Son olarak Puli, projeyi geçerli bir kamu yararı olarak tanımlayan ve tokenı taklitçilerden ve sahtekarlardan ayıran BSCScan'da gıpta ile bakılan Mavi Onay İşaretini elde etti.
PULI - Making crypto safe and fun for everyone